O nás

výťahové dvere

Spoznajte našu spoločnosť

Spoločnosť ŠV-service group-JŠ, spol. s.r.o., realizuje pre svojich zákazníkov servis výťahov, rekonštrukcie výťahov a zároveň vykonáva odborné prehliadky a skúšky výťahových zariadení. Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 a svoje dlhoročné skúsenosti vo výťahárskom odbore sme spolu s zamestnacami nadobúdali už od roku 1994 v rodinnej firme môjho otca.

Ján Štefanovie
majiteľ

Naša spoločnosť je zárukou dlhoročnej kvality, bezpečnosti zariadení, odborných služieb a profesionálneho prístupu k zákazníkom.

Bezpečné výťahy, starostlivý servis

Sme výťahárska firma sídliaca vo Zvolene. Svoje služby poskytujeme od roku 1994. Práca ktorú robíme je predovšetkým o ľuďoch. O našich zákazníkoch, aby výťahy ktoré servisujeme a montujeme uľahčovali bývanie v ich bytových domoch a o našich zamestnancoch ktorí pristupujú k svojej práci profesionálne a s veľkou mierou zodpovednosti. Naša činnosť je servis výťahových zariadení, havarijná služba a reknštrukcie výťahov. Rekonštrukcia výťahov zahŕňa výber zariadenia podľa požiadaviek zákazníka, výmenu pôvodného výťahu za nový, moderný a bezpečnejší. Zároveň vykonáveme odborné prehliadky a odborné skúšky. Výkon našej činnosti podlieha platnej legislatíve a normám.
výťah interiér, ovládanie

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať

+421 905 366 400